نحوه استفاده از نشریات دیجیتالی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران در زمان شیوع کرونا

 

دانشجویان و محققان گرامی چنانچه بخواهید از روزنامه ها و مجلات کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران در این زمان که مراجعه به کتابخانه ها کار مشکلی است، استفاده نمایید باید به وب سایت کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران به آدرس: library.ut.ac.ir مراجعه و در سربرگ انتشارات / نشریات قدیمی دیجیتالی شده کلیک کنید. متن کوتاهی دیده می شود که در خط پایانی آن عبارت «برای دسترسی به فایل عناوین و موجودی نشریات الکترونیکی اینجا کلیک کنید» دیده می شود. روی کلمه «اینجا» کلیک کنید. فایل اکسلی که عناوین، موجودی و قیمت نشریات دیجیتال شده را نشان می دهد، دانلود می شود. می توانید این فایل را ذخیره و سپس باز کرده و منابع مورد نیاز خود را شناسایی کنید.

سپس هزینه نشریات درخواستی را به شماره کارت 3750-0674-3379-6104 به شناسه واریز 3700800800108 به نام کتابخانه مرکزی واریز و چنانچه مایل به استفاده از ATM باشید، تنها از  ATMبانک ملت استفاده کنید.

از فیش پرداختی عکس گرفته و به شماره 09124493277 از طریق واتساپ ارسال کرده و ضمناً عناوین نشریات درخواستی خود را به همراه آدرس ایمیل خود ارسال تا در اولین فرصت برایتان ایمیل شود.