همایش ملی دانشگاه اخلاق‌مدار در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

اولین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار از سوی معاونت فرهنگی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، اولین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار از سوی معاونت فرهنگی دانشگاه با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ۲۰ و ۲۱ آذر ۱۳۹۶ در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

معاونت فرهنگی دانشگاه تهران با توجه به برنامه سوم توسعه دانشگاه و اهمیت اخلاق مداری در دانشگاه‌ها، با نگاه ویژه به این موضوع، اقدام به طراحی و اجرای این همایش کرده است.

اولین همایش ملی «دانشگاه اخلاق مدار» جنبه علمی کاربردی دارد و از اهداف شاخص آن ترویج مسئولیت‌پذیری اجتماعی و اخلاق‌مداری در دانشگاه، ارائه برنامه‌ای هدفمند و عملیاتی در راستای شاخص‌های برنامه سوم دانشگاه است.

همایش ملی «دانشگاه اخلاق مدار» در دو روز، شامل پنل‌ها و میزگردهای مختلف با حضور اندیشمندان و صاحب‌نظران این حوزه و در پنج محور کلی از جمله، دانشگاه اخلاق مدار در سطح اعضای هیأت علمی، اخلاق حرفه‌ای در نظام آموزشی پژوهشی و اداری دانشگاه، اخلاق حرفه‌ای نسبت به دانشجویان، اخلاق و فضای مجازی در دانشگاه و اخلاق و مسئولیت اجتماعی نسبت به بیرون دانشگاه برنامه‌ریزی شده است.

افتتاحیه اولین همایش ملی «دانشگاه اخلاق مدار»، ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۸:۳۰ در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.