خدمات پایان نامه ها خدمات پایان نامه ها

تسویه حساب دانشجویان دانشگاه تهران بصورت غیر حضوری:

الف)  دانشجویان مقطع کارشناسی :

دانشجویان مقطع کارشناسی که عضو کتابخانه نبوده‌اند و یا بدهی (جریمه یا کتاب) به کتابخانه مرکزی ندارند پس از تسویه با کتابخانه دانشکده می‌توانند از طریق پیامک شماره دانشجویی و نام خانوادگی خود را به شماره همراه ۰۹۰۱۰۹۴۵۵۱۰ ارسال نموده و با کتابخانه مرکزی تسویه کنند.

ب)  دانشجویان تحصیلات تکمیلی:

تسویه  پایان نامۀ دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه تهران در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد، از تاریخ 1399/02/01  ، از  راه دور و از طریق ایمیل  انجام می پذیرد.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی  (کارشناسی ارشد و دکتری) پس از تسویه با کتابخانه دانشکده دو فایل متن کامل پایان نامه، با فرمت word ( یا فرمت های استاندارد دیگر همچون Latex ) و pdf مطابق شرایطی که از قبلا اعلام شده، به آدرس ایمیل cthesis.lib@ut.ac.ir  ارسال می نمایند و در صورتی که بدهی به کتابخانه مرکزی نداشته باشند، تسویه آنها در سامانه گلستان ثبت خواهد شد. جهت اطمینان از تایید تسویه، ابتدا ایمیل و  سپس سامانه گلستان خود را  بررسی نمایند.

نکات قابل توجه جهت تحویل و تسویه پایان نامه :

  • فایل های پایان نامه می بایست نسخه پس از اصلاحات و کامل باشد و در صورت محرز شدن وجود نواقص در پایان نامه (حتی پس از تسویه دانشجو)، کتابخانه مرکزی می تواند درخواست توقف فارغ التحصیلی دانشجو را به آموزش دانشگاه اعلام نماید.
  • تسویه کتابخانه مرکزی پس از ابطال کارت دانشجویی و تسویه حساب کتابخانه دانشکده صورت می گیرد.

 

 دستورالعمل نگارش و تدوین پایان نامه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری جهت ارائه به کتابخانه مرکزی دانشگاه  تهران

 

 

استفاده از پایان نامه های دانشگاه تهران :

محقین و دانشجویان گرامی جهت مطالعۀ پایان نامه های دانشگاه تهران با بیش از 90000 عنوان پایان نامه  فارسی و لاتین، در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به تارنمای کتابخانه مرکزی به آدرسhttps://library.ut.ac.ir   مراجعه و از قسمت جستجو در منابع کتابخانه ، بر روی سامانه جامع کتابخانه های دانشگاه تهران (آذرسا)  کلیک نموده و پایان نامه های مورد نظر خود را جستجو نمایند.

  • دانشجویان و پژوهشگران در صورت تمایل به خرید پایان نامه ها به آدرس http://utdlib.ut.ac.ir مراجعه و پس از ثبت نام نسبت به خرید اقدام نمایید.

 علاقمندان می توانند پس از دانلود فرم درخواست پایان نامه و تکمیل آن ، فرم  پر شده مذکور را به انضمام تصویر فیش پرداختی و تصویر کارت ملی به ایمیل فوق ارسال نمایند.

  • مطابق دستورالعمل هیات رئیسه دانشگاه تهران تنها متن کامل پایان نامه هایی در اختیار کاربران قرار می گیرد که دو سال کامل از تاریخ دفاع آن گذشته باشد .

 هزینه درخواست هر صفحه پایان نامه 2000 ریال می باشد.

متقاضیان می‌بایست مبلغ را به شماره حساب  ۴۰۰۱۰۷۰۱۰۳۰۰۶۸۲۵  با شناسه واریز  ۳۱۳۰۷۰۱۷۴۱۴۰۱۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۳۷۰۰۸۰۰  و شماره شبای IR830100004001070103006825

 نزد بانک مرکزی، به نام کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران، صرفاً از طریق موبایل بانک و یا مراجعه به بانک‌ها، پرداخت نموده و تصویر فیش پرداختی را ضمیمه درخواست خود نمایند.
 

بخش پایان نامه تلاش می کند درخواست ها را تا 48 ساعت کاری ارسال نماید.

 

 در صورت لزوم می توانید با شماره تلفن 61112793 تماس حاصل فرمایید.