خدمات پایان نامه ها خدمات پایان نامه ها

تسویه حساب دانشجویان دانشگاه تهران بصورت غیر حضوری:

الف)  دانشجویان مقطع کارشناسی :

دانشجویان مقطع کارشناسی که عضو کتابخانه نبوده‌اند و یا بدهی (جریمه یا کتاب) به کتابخانه مرکزی ندارند پس از تسویه با کتابخانه دانشکده می‌توانند از طریق پیامک شماره دانشجویی و نام خانوادگی خود را به شماره همراه ۰۹۰۱۰۹۴۵۵۱۰ ارسال نموده و با کتابخانه مرکزی تسویه کنند.

ب)  دانشجویان تحصیلات تکمیلی:

تسویه  پایان نامۀ دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه تهران در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد، از تاریخ 1399/02/01  ، از  راه دور و از طریق ایمیل  انجام می پذیرد.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی  (کارشناسی ارشد و دکتری) پس از تسویه با کتابخانه دانشکده دو فایل متن کامل پایان نامه، با فرمت word ( یا فرمت های استاندارد دیگر همچون Latex ) و pdf مطابق شرایطی که از قبلا اعلام شده، به آدرس ایمیل cthesis.lib@ut.ac.ir  ارسال می نمایند و در صورتی که بدهی به کتابخانه مرکزی نداشته باشند، تسویه آنها در سامانه گلستان ثبت خواهد شد. جهت اطمینان از تایید تسویه، ابتدا ایمیل و  سپس سامانه گلستان خود را  بررسی نمایند.

نکات قابل توجه جهت تحویل و تسویه پایان نامه :

  • فایل های پایان نامه می بایست نسخه پس از اصلاحات و کامل باشد و در صورت محرز شدن وجود نواقص در پایان نامه (حتی پس از تسویه دانشجو)، کتابخانه مرکزی می تواند درخواست توقف فارغ التحصیلی دانشجو را به آموزش دانشگاه اعلام نماید.
  • تسویه کتابخانه مرکزی پس از ابطال کارت دانشجویی و تسویه حساب کتابخانه دانشکده صورت می گیرد، لذا دانشجویان گرامی می بایست ابتدا تسویه خود را در دانشکده کامل نموده و شماره رکورد پایان نامه را از آدرس thesis.ut.ac.ir دریافت نموده و سپس اقدام به تسویه با کتابخانه دانشکده و بعد از آن، کتابخانه مرکزی نمایند.

 

 دستورالعمل نگارش و تدوین پایان نامه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری جهت ارائه به کتابخانه مرکزی دانشگاه  تهران

 

استفاده از پایان نامه های دانشگاه تهران :

محقین و دانشجویان گرامی جهت مطالعۀ پایان نامه های دانشگاه تهران با بیش از 90000 عنوان پایان نامه  فارسی و لاتین، در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به تارنمای کتابخانه مرکزی به آدرسhttps://library.ut.ac.ir   مراجعه و از قسمت جستجو در منابع کتابخانه ، بر روی سامانه جامع کتابخانه های دانشگاه تهران (آذرسا)  کلیک نموده و پایان نامه های مورد نظر خود را جستجو نمایند.

  • دانشجویان و پژوهشگران در صورت تمایل به خرید پایان نامه ها به آدرس http://utdlib.ut.ac.ir مراجعه و پس از ثبت نام نسبت به خرید اقدام نمایید.

در صورتی که پایان نامه خود را در آدرس فوق پیدا نکردید یا تقاضای بخشی از پایان نامه را داشتید، می توانید درخواست خود را به آدرس thesis.lib@ut.ac.ir ایمیل نمایید.  علاقمندان می توانند پس از دانلود فرم درخواست پایان نامه و تکمیل آن ، فرم  پر شده مذکور را به انضمام تصویر فیش پرداختی و تصویر کارت ملی به ایمیل فوق ارسال نمایند.

  • مطابق دستورالعمل هیات رئیسه دانشگاه تهران تنها متن کامل پایان نامه هایی در اختیار کاربران قرار می گیرد که دو سال کامل از تاریخ دفاع آن گذشته باشد .
  • پایان نامه هایی که دو سال کامل از تاریخ دفاع آن نگذشته است فقط امکان سفارش دو فصل اول و قبل از آن وجود دارد.
  • علاقمندان می بایست ابتدا به آدرس thesis.ut.ac.ir مراجعه و موضوع یا عنوان خود را جستجو و 15 صفحه اول آنرا دانلود نمایند و بر اساس فهرست ، فصل های مورد نظر خود را انتخاب و  با ذکر شماره ثبت کتابخانه مرکزی درخواست خود را به ایمیل فوق الذکر ارسال نمایند. 
  •  متقاضیان حداقل یک فصل کامل را می بایست درخواست نمایند و امکان سفارش متن کامل پایان نامه نیز وجود دارد.
  • هزینه درخواست هر صفحه پایان نامه 2000 ریال می باشد.
  • متقاضیان می بایست مبلغ را به شماره کارت 6104337906743750 با شناسه واریز 3700800800108 بانک ملت به نام کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران ( صرفا از طریق عابربانک های بانک ملت قابل پرداخت می باشد) یا شماره حساب 5225443026  واریز نمایند و تصویر فیش پرداختی را ضمیمه درخواست خود نمایند.
  • بخش پایان نامه تلاش می کند درخواست ها را تا 48 ساعت کاری ارسال نماید.

 

 در صورت لزوم می توانید با شماره تلفن 61112793 تماس حاصل فرمایید.